Ano, ano, i rok 2007 by si zasloužil nějaké obsáhlejší zpravodajství o tom, co se vlastně dělo-nedělo... ale momentálně se to odsouvá na dobu neurčitou...snad mi to laskavý návštěvník těchto stránek promine... proste NENÍ ČAS.

Jak si někteří z Vás všimli, Velikonocééé 2006 jsou již za námi. Letošní ročník proběhl bez velkých překvapení a nečekaných změn trasy. Snad jedině Šerp se snažil udělat trochu rozruch :-). První fotky už taky existují. Doufejme, že se brzy objeví i další.


slavíme již podruhé 10. výročí velikonočního výletování


Samozřejmě je zde i něco z historie velikonočních výletů
Velikonocééé 2003

Organizační výbor prohledal jeskyni Toulavého medvěda v době jeho nepřítomnosti a zjistil, že je to pěkný SYSEL, neboť se u něj našel i zvací dopis na Velikonoceee 2003, který OV rozeslal a následně ztratil (Uvádíme v původním znění bez diakritiky se zdvojenými dlouhými samohláskami). (20.3. 2006)
Fotky z tohoto ročníku jsou zde. (2.4. 2006)

Velikonocééé 1998

Tak TÍMTO odkazem se dostanete na jeden z nejzajímavějších velikonočních výletů. Jediný dvoudenní výlet v celé historii. Díky perfektnímu naplánování akce a včasné rezervaci tábořiště, jsme měli opravdu přepychové místo na přespání - souřadnice: 50°3'35.07"N, 17°13'53.39"E

Velikonocééé 1997

Povedlo se neuvěřitelné. Na světlo světa vyplavaly důkazy o existenci velikonočního výletu z roku 1997. Tozro dochovaných fotek ZDE.

Kdy vznikly velikonoční výlety???

Jistě všichni víte, že velikonoční výlety jsou velmi starou záležitostí, že ani sami zakladatelé (i když stále žijí) nejsou schopni určit, kdy tato tradice začala. Abychom zabránili případnému schizmatu a schizofrenii OV, či dokonce krvavým střetům mezi samotnými účastníky, rozhodl se OV oficiálně STANOVIT počátek této tradice na roky 1995 až 1997. Díky tomuto včasnému a správnému zásahu budeme v letech 2005 až 2007 slavit desetileté výročí založení velikonočních výletů.