Organizace 2018

Vážení a milí

CK Toulavý medvěd, si Vás dovoluje pozvat na odpočinkový víkend.

Věnujte prosím pozornost následujícím řádkům.

Ubytování: Rokytnice 387 .  (Ubytovací kapacity na statku v Rokytnici vyčerpány)

Příjezd na chatu možný v Pátek 30. března odpoledne (bude možno od cca 15. hodiny, pokud by chtěl někdo přijet dříve, dejte vědět).

Odjezd v neděli 1. odpoledne

Výletní aktivity se konají v:     sobotu 31. března 2018

Vhodné pomůcky:    pevná obuv,  kočárek nemusíte, zapůjčíme Vám „kombajn“, trekingové hole, odrážedla a kola pro děti.

Místo a čas startu:             9:o0 Vlakové nádraží Rokytnice (odjezd 9:10 směr Slatina) – bod Bé

Nebo v 9:25 na vlakové zastávce ve Slatině nad Zdobnicí – bod Cé

Skupina Pěší:  Ze Slatiny směr Pěčín a Rokytnice po cyklostezce, nebo lesem..každopázdně trasa vhodná pro kočárky i odrážedla a kola. Přesná trasa se vymyslí až na místě.

Skupina BAJK BAJK – Petr žitný ohlásil, že dorazí kolmo a s velkou pravděpodobností i naplánuje nějakou pěknou, sebevražednou trasu.

Skupina OBĚD – V chatě Rokytenka je zamluven salónek od 13.hodin (pokud tam dorazíte dříve tak se asi nic nestane). žádné společné menu se nekoná- jídla si objednávejte individuálně dle místního menu.

Spojení do Rokytnice a zpět:               Auta pojedou do Neratova, jak v pátek, tak v sobotu. Takže je tu možnost se s někým svézt. Ale musíte se OZVAT.  ck@toulavymedved.cz

Nedělní program: Třeba bude opět jízda na konících jako minulý rok.

Omezení:                    Pouze účastníci s dobrou náladou, nebo se sklony k dobré náladě, sic budou na místě donuceni k dobré náladě. Účastníci se špatnou náladou budou požádáni, aby tuto odložili přímo v bodě Áá. Poku tam tato vydrží až do našeho návratu, budou si ji moci opět vzít zpět (NEDOPORUČUJEME)

Zviřátka:                     jsou vítána, za zviřátko má zodpovědnost páníček/panička.

Cena zájezdu:                         Jedna zlámaná grešle za každého účastníka. Cena ubytování bude zveřejněna (CK musí ověřit ceny u provozovatele)

 

Comments are closed.