Organizace 2017

Vážení a milí

CK Toulavý medvěd, si Vás dovoluje pozvat na odpočinkový víkend.

Věnujte prosím pozornost následujícím řádkům.

Ubytování: Rokytnice 387 (letos nově).  Pokud máte zájem o ubytování, dejte vědět.

Příjezd na chatu možný v Pátek 14. dubna odpoledne (bude možno od cca 15. hodiny, pokud by chtěl někdo přijet dříve, dejte vědět).

Odjezd v neděli 16. odpoledne

Výletní aktivity se konají v:     sobotu 15. dubna 2017

Vhodné pomůcky:    pevná obuv,  kočárek nemusíte, zapůjčíme Vám „kombajn“, trekingové hole, odrážedla a kola pro děti.

Místo a čas startu:             9:30 Rokytnice 837 Výlet uděláme v blízkém okolí

Skupina Lazarus : Letos se s předstihem vyprofilovala skupina Lazaru, která je vhodná pro všechny, kteří rádi používají berle, mají nějakou bolístku bránící jím v pohybu, nebo jim vlastně vůbec nic není, ale přáli by si aby jim něco bylo.. Start i cíl je na v místě ubytování. Do této skupiny se díky své specifické mobilitě můžete připojit kdykoli, startuje v kterýkoli čas.

Skupina Kombajn: Jelikož se rodina Malátkova rozhodla nabídnout účastníkům výletu nevídanou atrakci- řízení kombajnu (v plné výbavě), rozhodli jsme se vytvořit nenáročnou trasu výletu, která bude vhodná pro kočárky a odrážedla. Přesná trasa se vymyslí až na místě.

Skupina BAJK BAJK – Petr žitný ohlásil, že dorazí kolmo a s velkou pravděpodobností i naplánuje nějakou pěknou, sebevražednou trasu.

Spojení do Rokytnice a zpět:               Auta pojedou do Neratova, jak v pátek, tak v sobotu. Takže je tu možnost se s někým svézt. Ale musíte se OZVAT.  ck@toulavymedved.cz

Nedělní program: Janča Štefková na neděli slibuje jízdu na koníkovi pro naše ratolesti

Omezení:                    Pouze účastníci s dobrou náladou, nebo se sklony k dobré náladě, sic budou na místě donuceni k dobré náladě. Účastníci se špatnou náladou budou požádáni, aby tuto odložili přímo v bodě Áá. Poku tam tato vydrží až do našeho návratu, budou si ji moci opět vzít zpět (NEDOPORUČUJEME)

Zviřátka:                     jsou vítána, za zviřátko má zodpovědnost páníček/panička.

Cena zájezdu:                         Jedna zlámaná grešle za každého účastníka. Cena ubytování bude zveřejněna (CK musí ověřit ceny u provozovatele)

PS: Prosíme ty z Vás, kteří se do Neratova budou dopravovat vlastním autem, aby nám dali vědět, jestli budou mít nějaká volná místa. A jestli přijedou v pátek nebo až v sobotu. Rádi jim přidělíme černého (nebo i jinak barevného) pasažéra.

 

Comments are closed.