Velikonoce Labuť – Mince Karla IV – Surikata – Skokan do vody

Vážené a milé, vážení a milí!!!

CK Toulavý medvěd naprosto zlenivěl, a je to hlavně díky doupěti, které ještě na podzim vylepšoval. No a jelikož nejdůležitější součást brlohu, se opravdu vydařila, no posuďte sami : 2x líná pěna, 2x rošt s polohováním,  1x buk cink 200 x 220. To se pak leckterému medvědovy z brlohu prostě nechce a vyleze opravu až těsně před Velikonocemi.

Letošním transparentem bychom rádi vzdali hold Karlu IV ke krásně kulatému jubileu. Karlova mince se propracovala hned na druhé místo (Labuť se nám z první pozice nepovedlo vyštípat). Pamětníci si vzpomenou, že před deseti lety byl pro transparent nasmlouván Rychlošnek, který si vzhledem k našemu tempu výletu tehdy musel vytrpět spoustu narážek na své jméno. Vybrali jsem letos velmi dynamického skokana do vody. Konec konců, půjdeme podél potoku.

Pokud Vás zajímají jen organizační informace, přejděte na tuto adresu.

VELIKONOCÉÉÉ

Vážené klienti naší kanceláře, i v tomoto ročníku jsme pro Vás zajistili výborné ubytování v odlehlém koutku Orlických hor.  Opět budeme bydlet v turistické chatě č.p. 77 v Neratově, kam můžete od pátečního poledne přijíždět. Zatím to vypadá, že v okolí chaty by mohl být ještě sníh, takže snad budeme moci stavět iglú, nebo opékat špekáčky na sněhu.

Trošku nás mrzí, že i když se základna našich klientů rozšiřuje, neboť každým rokem nabíráme mladší a mladší účastníky, že počet lidí, kteří využívají chatu ubývá. Apelujeme proto na Vás starší účastníky, abyste překonali svoji lenost a přijeli už v  pátek a přespali na chatě. Chata sice není komfortní, ale rozhodně trocha toho nepohodlí nikomu neuškodí. Organizační výbor si navíc myslí, že Vašim ratolestem by takové malé otrkání mohlo jen prospět. Navíc večerní Proto promyslete jakou formu účasti zvolíte.

Letos bude pravděpodobně jen jedna skupina, skupina Pěš. Tato skupinka se bude držet trendu posledních ročníků, a to ujít co možná nejkratší trasu za co možná nejdelší dobu. Minulý rok, jsme se celkem snažili, letos se pokusíme o další vylepšení. 6km trasa za několik hodin.

Skupina Pěš se začne tvořit na chatě v Neratově, odkud se vydá auty na start pěší trasy k parkovišti Bedřichovka (bod číslo 2 na mapě). Odtud vyrazíme tajným přechodem do zahraničí (podle fotek je přes potok dokonce i most), do Lasówky. Až budeme v zahraničí, tak se vydáme podél potoka směr Orlické Záhoří a cestu zakončíme snad v penzionu u Cvrčků na obědě (bod číslo 3).

Letos zřejmě nebude operovat skupina  sebevrahů Bajk, pokud by se něco změnilo, tak dáme vědět.tere tu poté zveřejníme.

Pokud by se vytvářely další skupiny, které nemají kolo, ale mají například větší ambice na výdej energie, tak v tom samozřejmě nebudeme nikomu bránit, neboť síť stezek v okolí je poměrně hustá a byla by škoda toho nevyužít.

Na závěr bychom již tradičně chtěli připomenout, že výlet není jen pro zvané, ale že je to akce OTEVŘENÁ. Prosíme všechny účastníky, aby si s sebou přibalili dobrou náladu a vytáhli též své dvounohé, či čtyřnohé blízké.

Ještě jednou chceme připomenout, že je možné přespat na chatě v Neratově (není podmínkou pro účast na výletu). Zájemci o ubytování ať se nahlásí předem, abychom tušili, jak obsadit pokoje – bude přidělováno podle priorit. Stáří účastníka hraje roli.

Těšíme se na hojnou účast v pátek nebo v sobotu v Neratově

Váš Organizační výbor

ck@toulavymedved.cz

PS: Prosíme Vás pročtěte si organizační poznámky a dejte vědět jak vidíte svojí sobotní a nedělní účast. A také jak (ne)jste mobilní. Pokusíme se vyřešit dopravu všech účastníků do Neratova.

Děkujeme!!!

PPS: Jak je již dobrým zvykem z předešlých let, plánovaná akce se může úplně přeplánovat večer před samotným výletem. V tuto dobu již, ale nebude možné aktualizovat naše stránky. Navíc je v Neratově poměrně špatný telefonní signál, proto doporučujeme těm, kteří mají záje se zúčastnit výletu a předpokládají příjezd až na sobotu, aby se nám ozvali a my je budeme pomocí SMS sami informovat o případných změnách.

 

Comments are closed.