Organizace 2016

Naši věrní příchozí zákaznící všech věkových skupin, naši milí i naprosto i naprosto neznámí zákazníci,

CK Toulavý medvěd, si Vás dovoluje pozvat na příjemný odpočinkový víkend. To jediné, co po Vás chceme je, abyste se trošku zbavili své pohodlnosti a oprostili o komfortu všedního dne a dopřáli Vám i Vašim potomkům alespoň trochu diskomfortu v podobě turistického ubytování. Není to nic strašného a Vaše ratolesti si zaslouží alespoň trošku „otrkat.“

Věnujte prosím pozornost následujícím řádkům.

Ubytování: Chata Neratov č.p. 77 (vejde se tam až 34 lidí).  Pokud máte zájem o ubytování, dejte vědět. Bližší informace o ubytování ZDE

Příjezd na chatu možný v Pátek 25. března odpoledne (bude otevřeno cca od 15. hodiny, pokud by chtěl někdo přijet dříve, dejte vědět).

Odjezd v neděli 27. dopoledne

Výletní aktivity se konají v:     sobotu 26. března 2016

Vhodné pomůcky:    pevná obuv, čelovka, kočárek, trekingové hole, termofólie, vařič, lopatka, kolo, pytlík na zvracení, laso, pláštěnka, lano a tkaničky do bot (případně jen některé ze zmíněných věcí)..no a možná též boby nebo sáňky.

Místo a čas startu:             10:00 Neratov, chata  č.p. 77 (bod Áá) – odjezd automobilů pravděpodobně směr Bedřichovka

Skupina Pěš  (Varianta Ááá): Start na parkovišti Bedřichovka odtud, přes čáru do Lasówky,  a odtud podél potoku do Mostowic. Celý tento náročný výlet bude zakončen obědem v penzionu u Cvrčků  –  vhodné jak pro kočárky, tak pro malé děti – pár kilometrů Nevhodné pro lidi, kteří chtějí pořádnou a náročnou turistiku. Zatímco by se měla omladina posílit, řidiči by si došli pro auta k Bedřichovce (nebo některé auto necháme hned ráno rovnou u Cvrčků).

(Varianta Béé): V případě, že by z důvodu velké sněhové nadílky nebylo možné uskutečnit variantu Ááá, využijeme náhradní variantu… Bude třeba kolem Kunvaldu – plán bude stanoven valnou hromadou v pátek večer na chatě.

Další skupiny – BAJK BAJK  nevíme jestli letos bude, neboť hlavní separatista se distancuje od jakékoli separatistické činnosti.

Spojení do Neratova a zpět:               Auta pojedou do Neratova, jak v pátek, tak v sobotu. Takže je tu možnost se s někým svézt. Ale musíte se OZVAT.  ck@toulavymedved.cz

Jídlo a pití:                  doporučujeme mít nějaké vlastní zásoby na páteční večer případně sobotní ráno. V Neratově je malý krámek, kde se dá v sobotu ráno nakoupit, ale je na začátku Neratova, chata je 1,5 km od krámku. Jak se bude výlet vyvíjet nikdo netuší. Sobotní oběd bude snad v penzionu u Cvrčků, ale je možné, že tam bude narváno a budeme se muset auty přesunout jinam. K večeři budou špekáčky (buď na ohništi, nebo na pivu) – už jsou koupené. V neděli jsou k jídlu zbytky

Omezení:                    Pouze účastníci s dobrou náladou, nebo se sklony k dobré náladě, sic budou na místě donuceni k dobré náladě. Účastníci se špatnou náladou budou požádáni, aby tuto odložili přímo v bodě Áá. Poku tam tato vydrží až do našeho návratu, budou si ji moci opět vzít zpět (NEDOPORUČUJEME)

Zviřátka:                     jsou vítána, za zviřátko má zodpovědnost páníček/panička.

Cena zájezdu:                         Jedna zlámaná grešle za každého účastníka. Cena ubytování bude zveřejněna (CK musí ověřit ceny u provozovatele)

PS: Prosíme ty z Vás, kteří se do Neratova budou dopravovat vlastním autem, aby nám dali vědět, jestli budou mít nějaká volná místa. A jestli přijedou v pátek nebo až v sobotu. Rádi jim přidělíme černého (nebo i jinak barevného) pasažéra.

 

Comments are closed.