Organizace 2015

Naši věrní i nově příchozí zákaznící všech věkových skupin, naši milí i naprosto i naprosto neznámí zákazníci,

CK Toulavý medvěd, si Vás dovoluje sezvat na příjemný a aktivně odpočinkový víkend. To jediné, co po Vás chceme je, abyste se zvedli své „zadele“ z gauče a milostivě je přesunuli do Neratova, kde se mohou provětrat na čerstvém vzduchu .

Pojďte si odpočinou na VELIKONOCÉÉÉ

Věnujte prosím pozornost následujícím řádkům.

Ubytování: Chata Neratov č.p. 77 (vejde se tam až 34 lidí).  Pokdu máte zájem o ubytování, dejte vědět. Bližší informace o ubytování ZDE

Příjezd na chatu možný v Pátek 3. dubna odpoledne.

Odjezd v neděli 5. odpoledne

Výletní aktivity se konají v:     sobotu 4. dubna 2015

Vhodné pomůcky:    pevná obuv, čelovka, kočárek, trekingové hole, termofólie, vařič, lopatka, kolo, pytlík na zvracení, laso, pláštěnka, lano a tkaničky do bot (případně jen některé ze zmíněných věcí)

Místo a čas startu:             9:30 Neratov, chata  č.p. 77 (bod Áá) nebo 10:00 Parkoviště u hráze pastvinské přehrady (bod Bé)

Trasa a náročnost Skupina Pš : Někde podél hráze až do hospody (asi v Nekoři) na oběd, a pak jinou cestou zpět k autu –  vhodné jak pro kočárky, tak pro malé děti – pár kilometrů Nevhodné pro lidi, kteří chtějí pořádnou a náročnou turistiku

Další skupiny – BAJK BAJK  bude uveřejněno později

Spojení do Neratova a zpět:               Většina aut pojede do Neratova už v pátek. Pokud nemáte auto a chtěli byste přijet, OZVĚTE SE. Pokud byste chtěli přijet až v sobotu na výlet a nemáte auto, OZVĚTE SE, určitě se najde možnost, jak Vás dopravíme na místo a zpět. ck@toulavymedved.cz

Jídlo a pití:                  doporučujeme mít nějaké vlastní zásoby na páteční večer případně sobotní ráno. V Neratově je malý krámek, kde se dá v sobotu ráno nakoupit, ale je na začátku Neratova, chata je 1,5 km od krámku. Jak se bude výlet vyvíjet nikdo netuší. Na oběd může skupina Pš zajet auty do Deštného nebo na Šerlich.

Omezení:                    Pouze účastníci s dobrou náladou, nebo se sklony k dobré náladě, sic budou na místě donuceni k dobré náladě. Účastníci se špatnou náladou budou požádáni, aby tuto odložili přímo v bodě Áá. Poku tam tato vydrží až do našeho návratu, budou si ji moci opět vzít zpět (NEDOPORUČUJEME)

Zviřátka:                     jsou vítána, za zviřátko má zodpovědnost páníček/panička.

Cena zájezdu:                         Jedna zlámaná grešle za každého účastníka. Cena ubytování bude zveřejněna (CK musí ověřit ceny u provozovatele)

PS: Prosíme ty z Vás, kteří se do Neratova budou dopravovat vlastním autem, aby nám dali vědět, jestli budou mít nějaká volná místa. A jestli přijedou v pátek nebo až v sobotu. Rádi jim přidělíme černého (nebo i jinak barevného) pasažéra.

 

Comments are closed.