Velikonoce Labuť – Těhotné vajíčko – Surikata – Ruka Bárta Simpsna

Vážené a milé, vážení a milí!!!

CK Toulavý medvěd by zde velice ráda zveřejnila nějakou pěknou výmluvu, kvůli které nebylo lze možné Vás informovat dříve. Jak se ale zdá, žádná pěkná výmluva náš organizační výbor (OV) momentálně nenapadá a ani nenapadne, protože při psaní tohoto textu se OV zaposlouchal do vynikajícího provedení Rachmaninova klavírního koncertu č.3 v podání Gruzínky Khati Buniatishvili. Tento koncert odvysílalo ČT:Art a je možné ho v i-vysílání zhlédnout a poslechnout. Všem vřele doporučujeme.

Pod vlivem této hudební smrště ani nejsme schopni psát politické či společenské komentáře k uplynulému roku z pohledu Toulavého medvěda. Dříve, než přejdeme přímo k organizačním částem letošního velikonočního výletu, máme tu pro Vás dvě velimi příjemné zprávy.

1) Pišta s Boženou mají dalšího potomka – vyklubal se na svět 4. února. Pokud dobře počítáme, tak mrňous je v pořadí 14. děťátkem svých rodičů. Navíc je zde poměrně velká šance, že bude mít v brzké době ještě bratříčka nebo sestřičku.

2) Povedla se nám podepsat smlouva s Bárte Simpsonem na letošní transparent. Velice tomuto mladému gentlemanovi děkujeme, že nám věnoval svoji ruku. Naštěstí nejdříve podepsal a až poté věnoval…

Pokud Vás zajímají jen organizační informace, přejděte na tuto adresu.

VELIKONOCÉÉÉ

Vážené klienti naší kanceláře, jelikož jsme si již zvykli na jistý stereotyp a zkostnatělost, nabzíme Vám letos jedinečnou příležitost navštívit stokrát navštívené a pro stálé klenty naprosto všední koutek Orlických hor.  Ano, jak asi tušíte, ubytování pro letošní velikonoční výlet je opět na stejném místě jako již několik předešlých let na chatě č.p. 77 v Neratově, kam můžete od pátečního poledne přijíždět. Výhodou letošního bydlení by mohl být fakt, že namísto sáněk budeme potřebovat pruty na opékání špekáčků.

Předpokládáme, že účastníci letošního výletování se rozdělí do několika zájmových skupinek. Předpokládáme , že nejpočetnější bude skupina , která bude také věkově nejrozmanitější. Tato skupinka se bude držet trendu posledních ročníků, a to ujít co možná nejkratší trasu za co možná nejdelší dobu. Stále ještě máme co zlepšovat, ale i tak je tu veliká šance, že letos opět překonáme naše rekordy.

Skupina se totiž začne formovat již na chatě v Neratově (bod Áá), odkud se vydá auty do bodu Bé – Luisino Údolí, kde se parkovišti kolem doplní zbytkem účastníků sjedeme na . Předpokládaný start v bodu Bé bude 10. hodin. Odtud se pokusíme ztéci vrchol Orlických Hor Velkou Deštnou (bod Cé), ze které poté stečeme zpět na parkoviště případně do nějaké blízké osady na oběd. V rámci zachováné alespoň elementární flexibility nebudeme dopředu říkat podrobnou trasu. Nicméně trasa bude vhodná jak pro malé děti cupitající po svých, tak i pro kočárky (konec konců s kočárkem se dá zajet téměř všude).  Tém pádem je tato trasa otevřena velmi široké veřejnosti. Největší problémy by mohli mít jedinci, kteří by očekávali náročný výšlap.

Další skupinou bude již tradiční skupina sebevrahů Bajk, pro kterou si připravuje tajnou trasu naše separatisticka skupina BBTE. Pokusíme se získat alespoň nějaké základní informace, ktere tu poté zveřejníme.

Pokud by se vytvářely další skupiny, které nemají kolo, ale mají například větší ambice na výdej energie, tak v tom samozřejmě nebudeme nikomu bránit, neboť síť stezek v okolí je poměrně hustá a byla by škoda toho nevyužít.

Na závěr bychom již tradičně chtěli připomenout, že výlet není jen pro zvané, ale že je to akce OTEVŘENÁ. Prosíme všechny účastníky, aby si s sebou přibalili dobrou náladu a vytáhli též své dvounohé, či čtyřnohé blízké.

Ještě jednou chceme připomenout, že je možné přespat na chatě v Neratově (není podmínkou pro účast na výletu). Zájemci o ubytování ať se nahlásí předem, abychom tušili, jak obsadit pokoje – bude přidělováno podle priorit. Stáří účastníka hraje roli.

Těšíme se na hojnou účast v pátek nebo v sobotu v bodě Áá

Váš Organizační výbor

ck@toulavymedved.cz

PS: Prosíme Vás pročtěte si organizační poznámky a dejte vědět jak vidíte svojí sobotní a nedělní účast. A také jak (ne)jste mobilní. Pokusíme se vyřešit dopravu všech účastníků do Neratova.

Děkujeme!!!

PPS: Jak je již dobrým zvykem z předešlých let, plánovaná akce se může úplně přeplánovat večer před samotným výletem. V tuto dobu již, ale nebude možné aktualizovat naše stránky. Navíc je v Neratově poměrně špatný telefonní signál, proto doporučujeme těm, kteří mají záje se zúčastnit výletu a předpokládají příjezd až na sobotu, aby se nám ozvali a my je budeme pomocí SMS sami informovat o případných změnách.

Comments are closed.