Organizace

 

Naši noví, věrní i naprosto náhodní zákazníci,

CK Toulavý medvěd, ustála všechny možné živelné (přírodní i umělé) pohromy a je pšipravena Vás alespoň na chvíli dostat z dosahu všech těchto nepříjemných zpráv a zprostředkovat Vám příjemný a aktivně odpočinkový víkend. To jediné, co po Vás chceme je, abyste se nechali zlákat naší nabídkou.

Pojďte si odpočinou na VELIKONOCÉÉÉ LABUŤ-TĚHOTNÉ VAJÍČKO-SURIKATA-SUTIKATA

Věnujte prosím zvýšenou pozornost níže uvedeným informacím, ve kterých jak doufáme najdete vše podstatné.

Výlet se koná v            sobotu 23. dubna 2011.

Čas:                             10:00 (změna vyhrazena dle zpoždění autobusů, které jak doufáme nikdo nebude muset použít)

Místo startu:                 Parkoviště, Šerlich (bod Áá)

Účel cesty:             Zrelaxovat, pobavit se, užít si na čerstvém vzduchu ale hlavne ZAMÁVAT KRTEČKOVI NA OBĚŽNOU DRÁHU A VRÁTIT SE ZPĚT.

Náročnost:                   „na začátku budeme asi trošku klesat a na konci zase něco nastoupáme, polezeme i po sjezdovce, ale chrtit to nebudeme = velmi nízká. Pevná a dobrá obuv podmínkou, ať nemáte mokro v bačkůrkách.

Délka trasy:                 no myslíme si, že to vlastně ani nechcete vědět

Cíl:                              opět Šerlich, ale přes rašeliniště pod Zieleńcem

Předpokládaný příchod: odpoledne :-)

Spojení tam i zpět:        Primárně se budeme snažit poskládat všechny účastníky do automobilů (Většina pojede z Neratova, kde je možnost ubytování, v případě nouze využijeme i autobusová spojení.)

Záškodnický bajk: odštěpenecká militantní větev OV nespí a brojí (bajkuje) – sledujte průběžně info na webu nebo kontaktujte Zdendu

Jídlo a pití:                   doporučujeme mít vlastní zásoby. Na začátku a na konci trasy možnost občerstvení v Masarykově chatě. Je možné, že i v Zieleńci bude nějaké občerstvení.

Ubytování: Máme chatu v Neratově, kam se vejde až 34 lidí. Chata je předběžně zaplněna z poloviny. Pokdu máte zájem o ubytování, dejte vědět. Bližší informace o ubytování ZDE

Večeře po výletu:         zařídíme se podle aktuální situace. Buď si něco sami uvaříme, nebo zkusíme něco ulovit v Neratově

Omezení:                     Pouze účastníci s dobrou náladou, nebo se sklony k dobré náladě, sic budou na místě donuceni k dobré náladě. Účastníci se špatnou náladou budou požádáni, aby tuto odložili přímo v bodě Áá. Poku tam tato vydrží až do našeho návratu, budou si ji moci opět vzít zpět (NEDOPORUČUJEME)

Zviřátka:                      jsou vítána, za zviřátko má zodpovědnost páníček/panička.

Cena zájezdu:               No jako obvykle, krize ještě neskončila. My si to vybereme někdy jindy

Kočárky:              Bylo by poměrně obtížné s kočárkem projít z bodu Áá do bodu Bé, proto doporučujeme účastníkům s kočárkem, aby dorazili autem přímo do bodu Bé, kde se s nimi sejdeme. Poté budeme pokračovat spolu. Přes torfowisko to bude s kočárkem trošku bojovka, ale v loňském roce jsme získali spoustu zkušeností nad Potštejnem.

PS: všechny připomínky a návrhy směřujte na naše (OV@toulavymedved.cz), bajk@toulavymedved.cz nebo použijte naše soukromé adresy. Nebo vložte dotaz přímo tady na stránkách

PPS: Prosíme ty z Vás, kteří nebudou přespávat v Neratově a chtěli by přijet až v sobotu na  Šerlich, ať nám alespoň dají vědět, abychom s nimi počítali  a neutekli jim, kdyby něco . Většina totiž pojede pohromadě z Nreatova.

Ti, kteří pojedou vlastním autem  a  budou mít nějaká volná místa, chceme poprosit, aby nám to nahlásili. Rádi jim přidělíme černého (nebo i jinak barevného) pasažéra. :-)

Ti z Vás, kteří by se rádi zúčastnili této neopakovatelné události, ale nemají zajištěnou vlastní dopravu (ať  už do Neratova nebo na Šerlich), dejte nám vědět, uděláme z Vás černé (nebo i jinak barevné) pasažéry.

Comments are closed.