Organizace 2013

Naši zákaznící všech věkových kategorií, naši milí i naprosto neznámí zákazníci,

CK Toulavý medvěd, se po velmi dlouhém spánku konečně probudil a na poslední chvíli se snaží vytvořit dojem, že je vše v pořádku a na nic se nespěchá. Přesto si Vás dovolujeme už teď (asi týden před akcí) oslovit a pozvat Vás na příjemný a aktivně odpočinkový víkend. To jediné, co po Vás chceme je, abyste se nechali zlákat naší nabídkou.

Pojďte si odpočinou na VELIKONOCÉÉÉ

Věnujte prosím zvýšenou pozornost níže uvedeným informacím, ve kterých jak doufáme najdete vše podstatné.

Ubytování: Chata Neratov č.p. 77 (vejde se tam až 34 lidí).  Pokdu máte zájem o ubytování, dejte vědět. Bližší informace o ubytování ZDE

Příjezd na chatu možný v Pátek 29. března odpoledne.

Odjezd nejpozději v neděli 31: odpoledne

Výletní aktivity se konají v      sobotu 30. března 2013.

Vhodné pomůcky:    běžky, sáňky, boby, teplé zimní oblečení, lopatky na sníh, čelovky

Čas srazu:                       9:30 (změna vyhrazena dle probuzení a připravenosti účastníků)

Místo startu:               Neratov, chata  č.p. 77 (bod Áá)

Trasa a náročnost:   Skupina – Chata – Velká Deštna – Šerlic a zpět – hřebenovka – pár desítek kilometrů,

Skupina Ňk – Chata – Anenský vrch- Neratov – cca 10 km

Další skupiny – podle potřeby

Spojení do Neratova a zpět:               Většina aut pojede do Neratova už v pátek. Pokud nemáte auto a chtěli byste přijet, OZVĚTE SE. Pokud byste chtěli přijet až v sobotu na výlet a nemáte auto, OZVĚTE SE, určitě se najde možnost, jak Vás dopravíme na místo a zpět. ck@toulavymedved.cz

Jídlo a pití:                  doporučujeme mít nějaké vlastní zásoby na páteční večer případně sobotní ráno. V Neratově je malý krámek, kde se dá v sobotu ráno nakoupit, ale je na začátku Neratova, chata je pár 1,5 km od krámku. Cíl každé skupiny je někde jinde. Skupina Bž se může naobědvat na Šerlichu. Ostatní skupiny budou směrovány na oběd dolů do neratovské restaurace. Oběd přímo na chatě je samozřejmě také možný, je tu prostorná kuchyně, vaří se na plynu.

Omezení:                    Pouze účastníci s dobrou náladou, nebo se sklony k dobré náladě, sic budou na místě donuceni k dobré náladě. Účastníci se špatnou náladou budou požádáni, aby tuto odložili přímo v bodě Áá. Poku tam tato vydrží až do našeho návratu, budou si ji moci opět vzít zpět (NEDOPORUČUJEME)

Zviřátka:                     jsou vítána, za zviřátko má zodpovědnost páníček/panička.

Cena zájezdu:                         Za ta léta se cena zájezdu výrazně nemění. Konec konců je nám vyhrožováno různými reformami, takže si nemůžeme vyskakovat. Jako přihlášku na výlet bereme zlámanou grešli za každého zákazníka. Ubytování je zpoplatněno vizte zde

PPS: Prosíme ty z Vás, kteří se do Neratova budou dopravovat vlastním autem, aby nám dali vědět, jestli budou mít nějaká volná místa. A jestli přijedou v pátek nebo až v sobotu. Rádi jim přidělíme černého (nebo i jinak barevného) pasažéra. J.

Ti z Vás, kteří by se rádi zúčastnili této neopakovatelné události, ale nemají zajištěnou vlastní dopravu, dejte nám vědět, uděláme z Vás černé (nebo i jinak barevné) pasažéry.

Ti z Vás, kteří se chtějí zúčastnit a nespadají ani do jedné ze dvou zmiňovaných skupin, prosíme, aby nám též dali vědět. Budeme alespoň tušit přibližný počet účastníků.

 

Comments are closed.