Organizace 2012

 

Naši mladí, ještě mladší a vůbec nejmladší zákaznící, naši věrní i naprosto náhodní zákazníci,

CK Toulavý medvěd, se zhruba po ročním spánku konečně probudila a na poslední chvíli se snaží vytvořit dojem, že je na vše dost času popřípadě, že už je vše připraveno. Musíme se ale upřímně přiznat, že dojem naprosté připravenosti není pouhým dojmem, ale naprosto brutální skutečností. Proto si Vás i letos dovolujeme pozvat na příjemný a aktivně odpočinkový víkend. To jediné, co po Vás chceme je, abyste se nechali zlákat naší nabídkou.

Pojďte si odpočinou na VELIKONOCÉÉÉ

Věnujte prosím zvýšenou pozornost níže uvedeným informacím, ve kterých jak doufáme najdete vše podstatné.

Výlet se koná v            sobotu 7. dubna 2012.

Čas:                            9:30 (Pokud startujete z bodu Áá, buďte zde již v tuto dobu)

Místo startu:                 Neratov, chata (bod Áá)

Náročnost:                   „na začátku půjdeme trošku do kopečka, pak se budeme vlnit a nakonec spadneme dolů = velmi nízká. Pevná a dobrá obuv není nikdy na škodu. Gumáčky nebo jiná odolná obuv pro malé mlaďochy vhodná.

Délka trasy:                 naprosto nepodstatná informace

Cíl:                              Orlické Záhoří

Předpokládaný příchod do cíle: odpoledne :-)

Spojení tam i zpět:                    Většina aut pojede do Neratova už v pátek. Pokud nemáte auto a chtěli byste přijet, OZVĚTE SE. Pokud byste chtěli přijet až v sobotu na výlet a nemáte auto, OZVĚTE SE, určitě se najde možnost jak Vás dopravíme na místo a zpět. ck@toulavymedved.cz

Záškodnický bajk: odštěpenecká militantní větev OV nespí a brojí (bajkuje) – sledujte průběžně info na webu nebo kontaktujte Žíťu nebo Zdendu (také bajk@toulavymedved.cz)

Jídlo a pití:                   doporučujeme mít nějaké vlastní zásoby po dobu výletu. V Neratově je malý krámek, kde se dá v sobotu ráno nakoupit, ale je na začátku Neratova, chata je pár kilometrů od krámku. Cíl výletu je v Orlickém Záhoří v restauraci..

Ubytování: Máme chatu v Neratově, kam se vejde až 34 lidí. Chata je předběžně zaplněna z poloviny. Pokdu máte zájem o ubytování, dejte vědět. Bližší informace o ubytování ZDE

Večeře v pátek a večeře po výletu:      zařídíme se podle aktuální situace. V chatě je zařízená kuchyň. Před chatou je možné udělat si ohniště. V Neratově je také restaurace.

Omezení:                     Pouze účastníci s dobrou náladou, nebo se sklony k dobré náladě, sic budou na místě donuceni k dobré náladě. Účastníci se špatnou náladou budou požádáni, aby tuto odložili přímo v bodě Áá. Poku tam tato vydrží až do našeho návratu, budou si ji moci opět vzít zpět (NEDOPORUČUJEME)

Zviřátka:                      jsou vítána, za zviřátko má zodpovědnost páníček/panička.

Cena zájezdu:               Za ta léta se cena zájezdu výrazně nemění. Konec konců je nám vyhrožováno různými reformami, takže si nemůžeme vyskakovat. Jako přihlášku na výlet bereme zlámanou grešli za každého zákazníka. Ubytování je zpoplatněno vizte zde

Kočárky: Bylo by poměrně obtížné s kočárkem projít z bodu Áá do bodu Bé, proto doporučujeme účastníkům s kočárkem, aby dorazili autem přímo do bodu Bé, kde se s nimi sejdeme. Poté budeme pokračovat spolu do bodu Cé a Dé. Letos zřejmě žádná velká kočárková bojovka nebude.

PS: všechny připomínky a návrhy směřujte na naše (ck@toulavymedved.cz), bajk@toulavymedved.cz nebo použijte naše soukromé adresy (Hanka, Žíťa, Zdenda, Michal). Nebo vložte dotaz přímo tady na stránkách

PPS: Prosíme ty z Vás, kteří se do Neratova budou dopravovat vlastním autem, aby nám dali vědět, jestli budou mít nějaká volná místa. A jestli přijedou v pátek nebo až v sobotu. Rádi jim přidělíme černého (nebo i jinak barevného) pasažéra. J.

Ti z Vás, kteří by se rádi zúčastnili této neopakovatelné události, ale nemají zajištěnou vlastní dopravu, dejte nám vědět, uděláme z Vás černé (nebo i jinak barevné) pasažéry.

Ti z Vás, kteří se chtějí zúčastnit a nespadají ani do jedné ze dvou zmiňovaných skupin, prosíme, aby nám též dali vědět. Budeme alespoň tušit přibližný počet účastníků.

Comments are closed.