Archive for the ‘2015’ Category

Jen žádnou paniku

Duben 3rd, 2015 by CK | Komentáře nejsou povoleny | Filed in 2015

Vážení zákazníci naší CK,

ničeho se nebojte, svatý Petr jen zkouší Vaši připravenost. My jsme připraveni a těšíme se na Vás v Neratově na chatě nebo v sobotu Pastvinách u hráze. V pátek večer budou na chatě k večeři špekáčky (bezlepkové) na pivu. V sobotu máme domluvený oběd v Nekoři – Vinárna u Mostu. Menu: Gulášová polévka, kuřecí plátek se sýrem a šunkou a přílohou s hranolkami nebo s brambory m.m. A nebo smažák.

V případě dotazů prosím volat nebo psát na mail 776576829

Vaše CK

 

BAJK BAJK 2015

Březen 31st, 2015 by CK | Komentáře nejsou povoleny | Filed in 2015

Kdo má zájem o účast na bajkerské akci pořádané naší separatistickou organizaci BBTE, nechť se ozve přímo Petrovi Ž nebo na bajk@toulavymedved.cz

2015

Březen 17th, 2015 by CK | Komentáře nejsou povoleny | Filed in 2015

Dobrý den vážení zákazníci

Velikonoční výlet v sobotu 4.4. bude! Zatím Vám můžeme prozradit, že ubytování je je zajištěno jako obvykle na kolínské chatě v Neratově.  Oproti loňsku se zvýšila cena za ubytování (Dospělý 120 Kč, dítě 60 Kč).

Jelikož se bude aktivně účastnit omladina a také několik kočárků, trasa pro nejmenší pěší bude v okolí pastvinské přehrady (tam bude plánován i oběd) .

Základní informace o výletu jsou zde

Pokud máte zájem se zúčastnit pěšího výletu – skupina Šn, ozvěte se nám! Jelikož restaurace v Nekoři otevírají na objednávku, rádi bychom znali přibližný počet účastníků.

Vaše CK Toulavý medvěd